E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Amway podporuje NF Kolečko


plato euthyphro essay questions expository essay rubric free 10 easy steps to write an essay dependant on technology essay article paper thesis code switching 99 thesis of martin luther health psychology essays teaching how to write college essays ma thesis english literature diversity essays law school beauty of france essay whitman college essay prompt Amway ČR předala u příležitosti benefičního divadelního představení  v divadle Palace Nadačnímu fondu „Kolečko“ symbolický šek na Kč 190.000,-.  Skutečné finanční prostředky, které firma Amway darovala,  budou použity pro nákup zdravotnických zařízení na Dětské traumatologické klinice v Thomayerově nemocnici v Praze. Ta budou pomáhat při léčbě dětských pacientů zejména po dopravních úrazech a složitých operacích. S NF Kolečko a  Traumatologickou klinikou již Amway spolupracuje několik let. Klinice již předala několik finančních darů, výrobky Amway a pracovníci firmy pomáhali na klinice při úklidových pracech.

Amway podporuje NF Kolečko

Šek přebírali: prof. Dr Petr Havránek, přednosta kliniky, herečka Linda Rybová a ředitelka fondu Linda Jandová.

Kdo je Amway?

Amway ČR je společnost přímého prodeje, která zahájila svoji činnost v březnu 1994. Úspěch firmy v České republice spočívá stejně jako v dalších zemích, kde působí Amway, na přitažlivé koncepci přímého prodeje, jedinečnost Prodejního a marketingového plánu Amway, firemní podnikatelské kultuře a vysoce kvalitních výrobcích.

Amway a charita

Stejně tak jako všude na světě, tak i v rámci České republiky, se Amway snaží pomáhat lidem v nouzi. Protože jednou z nejzranitelnějších skupin obyvatelstva jsou děti, je hlavní pozornost Amway v oblasti společenské angažovanosti zaměřena právě na ně. Firemní vizí je pomáhat dětem žít lepší život. Proto v duchu této filozofie Amway spolupracuje s NF Kolečko. Samotní distributoři pak pomáhají dětským zařízením v místech jejich obchodní činnost. Jsou to především dětské ústavy, Domov Svaté rodiny v Praze Břevnově a Centrum Filipovka pro postižené děti. Tato pomoc dosahuje každoročně stotisícových hodnot.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Únor 4th, 2011

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj