E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Užijte si valentýnské oslavy ve Four Seasons Prague


pink gift box14. únor již tradičně patří všem zamilovaným, kteří pro své nejbližší vyhledávají jedinečné romantické dárky. Hotel Four Seasons Prague a restaurace CottoCrudo přinášejí i letos speciální nabídku pro milovníky lahodných pokrmů a nezapomenutelných okamžiků.

biography essay outline template free ethnographic research papers blindness in native son essay quick essay writing ap euro essay questions absolutism thesis writing seminar syllabus general haig butcher essay herbert dune essay topics being a wallflower essay ieee research paper latex template translation and interpretation thesis the great gatsby essay the american dream global justice seminal essays Slavnostní večeře: Vůně lásky 

Leonardo Di Clemente, nový šéfkuchař restaurace CottoCrudo, připravil na večer 14. února originální sedmichodové* degustační menu, složené z vybraných lahůdek. Každý chod se ponese ve znamení podmanivé vůně, jako například zázvor, anýz, máta, vanilka, a přinese tak neopakovatelné gastronomické zážitky. Večer zahájí ústřice s marinovanou jahodou a kumquatem následované langustýnkou s kaviárem, fenyklovým salátem a avokádem a dalšími pochoutkami včetně hříbkových raviol s buffalo mozzarella omáčkou, ananasovým coulis a plátky černého kořene nebo telecím masem připraveným na dva způsoby. Romantickou atmosféru večeře dotvoří svíčky a krásný výhled na Pražský hrad.

Valentýnské cupcakes za vás vyznají lásku

Pokud Sv. Valentýna trávíte raději v pohodlí domova, a přesto chcete své drahé polovičce vyznat lásku, pekaři restaurace CottoCrudo pro vás mají řešení – zamilovaně laděné čokoládové cupcakes, které potěší všechny milovníky sladkých lahůdek. V průběhu 14. února bude možné zakoupit si na baru CottoCrudo dárkové balení dvou cupcakes za 180 Kč.

Speciální valentýnská nabídka Four Seasons spa

Pro všechny, kdo dávají přednost hýčkání těla, přináší Hotel Four Seasons Prague skvělý tip na valentýnský dárek – ošetření v luxusních spa pětihvězdičkového hotelu Four Seasons Prague. Své milované můžete potěšit dárkovým certifikátem na jednu z nabízených procedur nebo můžete využít speciální nabídky na produkty jedinečné maďarské kosmetiky Omorovicza. Do 14. února je možné zakoupit dárkové certifikáty nebo kosmetiku s 25% slevou.

 

* Cena sedmichodového degustačního menu je 1 560 Kč na osobu

** Cena sedmichodového degustačního menu s vínem (0,1 l ke každému chodu) je 2 500 Kč na osobu

 

http://www.fourseasons.com/prague/

https://www.facebook.com/FourSeasonsHotelPrague

https://www.facebook.com/cottocrudo

 

Twitter@FSPrague

Instagram FSPrague

 

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Únor 8th, 2016

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj