E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

S Beck Reisen na Zahradu Čech


Ve dnech 6. – 10. dubna 2011 se v Litoměřicích uskuteční šestadvacátý ročník Tržnice Zahrady Čech. Cestovní kancelář thesis on methodology essay myocardial infarction critical essays about hamlet duty of care law essay how to write a reflective learning essay cover page example essay writing effective essays ubc essay rosetta stone english thesis project 2005 ap english language composition free response sample essays research paper on gangs essays about teaching and learning on hearing a symphony of beethoven essay Beck Reisen chystá pro zájemce autobusový zájezd na sever Čech.

Ten se uskuteční v sobotu 9. dubna 2011. Odjezd je z Písnice mezi 7 a 8 hodinou ranní. Jede se pohodlným autobusem a součástí akce je i informační show o světových novinkách a nejnovějších produktech. Účastníci zájezdu mají možnost výhodného oběda. Vstup na výstavu Zahrada Čech je od Beck Reisen zdarma a každý host, starší 18 let, si odnese od Beck Reisen dárek. V ceně je i návrat do Prahy.

Přesný čas zájezdu bude upřesněn tři dny před odjezdem.

Sortimentem výstavy bude: sadba, osivo, květiny, okrasné dřeviny, cibuloviny, bonsaje, ovocné stromky, zahradní technika a mechanizace, nábytek, bazény, zahrádkářské potřeby a potřeby pro domácnost.

Beck Reisen tuto nabídku distribuoval k poštovním schránkám. Součástí nabídkového letáku je i zpáteční objednávkový lístek. Uzávěrka přihlášek je 25. března 2011.

Beck Reisen - Zahrada Čech

Kdo je Beck Reisen?

Cestovní kancelář Beck Reisen se specializuje na zájezdy pro seniory. Působí v sedmi státech Evropy. Cestovní kancelář Beck Reisen pořádá vícedenní zahraniční zájezdy. V nabídce jsou jak klasické pobytové zájezdy, tak poznávací pobyty, při kterých máte možnost dozvědět se mnohé o kultuře, způsobu života a historii vybraného sátu. Tyto poznávací zájezdy patří mezi jedny z neoblíbenějších. V roce 2011 se mohou senioři těšit na zájezdy do Istanbulu a Salzburku.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Březen 11th, 2011

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj