E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Amway spojila své síly v Evropě pro děti v Turecku


research paper tideas thesis on fear of death uav research paper a level coursework english language thesis statement examples on eating disorders how to write movie titles in an essay thesis of love and hate in jamestown phd thesis on nanotechnology sample essay letters essays on the tell tale heart and the black cat essay on belonging strictly ballroom effect of popular culture on art thesis essay on the gilded age politics Amway otevřela předškolení zařízení pro děti v provinci Van, Turecko

Guverner provincie Van Munir Karaloglu, Vice president Amway Evropa pro korporátní záležitosti Michael Meissner, vlastníci podnikání Amway a zaměstnanci Amway otevřeli dne 4.10. 2010 dvě předškolní zařízení pro děti v turecké provincii Van. Od roku 2009 shromáždili vlastníci podnikání Amway, jednotlivé pobočky ve všech 24 evropských trzích  včetně české a slovenské a jejich zaměstnanci 600.000 dolarů, aby poskytli předškolní  výchovu pro více než 400 dětí ročně. Tento projekt vznikl ve spolupráci  s UNICEF Turecko , ministerstvem školství a generálním ředitelstvím pro předškolní výchovu , které potřebu předškolního výchovy považují za jeden ze stěžejních projektů pro děti v Turecku.

Děti jsou v Turecku největší demografickou věkovou skupinou, devět procent veškeré populace tvoří děti ve věku tři až pět let. Zatímco v západní Evropě získává skoro každé dítě předškolní výchovu, je v Turecku tento poměr velmi nízký, tvoří ho jen cca 11% dětí.

Amway se rozhodla pomoci dětem v provinci Van,  neboť v současné době je tam jen 32 předškolních zařízení pro 24.000 dětí. Michael Meissner vysvětluje proč: „Předškolní výchova je pro děti velmi důležitá, pomáhá jim rozvíjet jejich intelektuální a společenské schopnosti a dovednosti, integrovat se do společnosti, komunikovat a žít s ostatními dětmi a připravovat se tak na život. Tato příležitost by měla být poskytnuta každému dítěti. A to Amway nabízí, chceme aby každé dítě v životě využilo celý svůj potenciál a možnosti.“ Výstavba předškolních zařízení pro děti v Turecku je součástí celosvětového projektu Amway „One by one“, který pomáhá dětem plnohodnotně žít, vzdělávat se, hrát si a dosahovat úspěchu. Každé z těchto 2 zařízení má 5 tříd pro více než 200 dětí, kuchyni a hřiště. Amway shromaždˇuje další prostředky, aby v tomto projektu pokračovala i v dalších letech.

Amway projekt „One by one“

Tento projekt  na místních úrovních i na úrovni celosvětové pomáhá dětem prostřednictvím stovek neziskových organizací ve více než 50 zemích světa. Od roku 2003 již projekt přinesl více než 112 milionů dolarů a pozitivně ovlivnil život více než 7 milionů dětí. Zamětnanci Amway a vlastních podnikání Amway odpracovali ve prospěch dětí více než 1,3 milionů dobrovolných hodin.

Amway

Amway je vedoucí firmou přímého prodeje na světe. Byla založena v roce 1959 pány Richem DeVosem a Jay Van Andelem. Ústředí Amway je ve městě Ada ve státě Michigan v USA. Amway, pracuje ve více než 80 zemích a teritoriích, zaměstnává více než 13.000 pracovníků a spolupracuje s více než 3 miliony nezávislých distributorů. V České republice  (na Slovensku) zahájila Amway činnost v roce 1994.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Říjen 14th, 2010

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj