E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

BECK INTERNATIONAL je všude, kam se podíváte


Společnost teaching 5 paragraph essay powerpoint thesis topics environmental planning sample essays on compare and contrast great lakes essays 2010 how to footnote an essay resume cover page derrick rose research paper what is research philosophy for dissertation pdf causes effect essay how to correct essays what makes me a great leader essay solve math word problems llc essay question BECK International není jen společností, která láká své potenciální klienty na prezentace zajímavých produktů, například nádobí. Pod společností BECK International se skrývají další společnosti, které tak či onak původnímu záměru prodeje produktů, které v kamenných obchodech neseženete, napomáhají.

BECK Reisen je cestovní kancelář, díky které se můžete podívat na zajímavá místa nejen v České republice, ale i ve světě. Že jsou výlety spojeny s prezentací a prodejem produktů společnosti BECK International, je na první pohled jasné z pozvánek a letáků, kterými společnost své klienty k poznávacím zájezdům zve.

Pod firmy BECK patří i BECKILAND v Praze na Zličíně. Centrum zábavy pro děti se rozkládá na 6 000 m2 a pravidelně pořádá různé akce pro děti i rodiče. Největším hitem je dvoudenní dětský tábor s velkou diskotékou, klaunem Mirečkem, večerní stezkou odvahy a soutěžemi všeho druhu. Tváří BECKILANDU je Mgr. Vítek Chaloupka, populární odborník na zdravou výživu. Osobně se dětem v BECKILANDu věnuje a tráví s nimi vlastně veškerý svůj volný čas.

Síť Solárií Fitness BBC také patří pod společnost BECK International.  Po Praze jich je celkem 7, a to na Vinohradské, v Parku Hostivař, v Centru Chodov, na Náměstí na stráži, na Vršovické, na náměstí I. P. Pavlova a v Masné. Jedná se o kompletní péči o tělo v příjemném prostředí. Rádcem ohledně zdravého životního prostředí je i tady klientům Mgr. Vítek Chaloupka.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Srpen 5th, 2010

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj