E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

O čem muži nemluví…


Muži v sobě po celé generace nosí kód – rozmnožit svůj genetický materiál a zajistit svou rodinu. Není divu, že ztrátu práce, zadluženost a nedostatek financí berou jako obrovské selhání a mnohdy se nechtějí svěřit ani lidem jim nejbližším.

free essays about economy writing thesis statements activity essay on emergence of rural banking in india causal essay tok essay assessment criteria 2012 outstanding dissertation award frustrating experience essay competition master essays analisys essay structure introduction chapter dissertation essays description new england research papers on software cv relevant coursework Ztráta práce = ztráta hrdosti

Je známo mnoho případů, kdy muži raději dále předstírali, že chodí do práce a pravidelnou pracovní dobu trávili mimo své domovy, aby neklesly v očích manželek, přítelkyň, milenek, dětí. Možná, že tuto skutečnost nechtějí přiznat ani sami sobě.

Peníze až na prvním místě

O tom, že peníze jsou hybnou silou celé rodiny, není pochyb. Sice vypadá dobře tvrdit, že na nich nezáleží, ale ruku na srdce, kdo z vás neřeší jejich nedostatek? Ztráta pár ošumělých papírků, které jsou navíc osahané od spousty ostatních lidí, je pro může důvod pro to, uronit slzu (i když chlapi přece nebrečí…), zvlášť když pravidelně přicházely každý měsíc.

Než spadnete do jámy lvové…

První, k čemuž se muž svíraný ve spárech nedostatku peněz uchýlí, je přirozeně půjčka. Ta si však vybírá krutou daň v podobě nekonečného kruhu zadluženosti. Oddlužení je však zamotaným labyrintem, z něhož je jen jedna správná cesta ven.

Cesta k oddlužení

Strastiplná cesta, jejímž cílem je oddlužení, nemá jednotnou mapu. Základem úspěchu je vzít si na pomoc skutečného znalce finančního „terénu“ – Správce dluhu, který dokáže správně nasměrovat.

Dvě mouchy jednou ranou

Spolupráce se společností Asterie, která rozhodně není podvod, tak, jak mnozí zadlužení závistivci, kterým chybí odvaha a odhodlání tvrdí, je klíčem k úspěchu. Kromě toho, že vše vyřeší za vás a vyjedná daleko výhodnější splátky, najde svým svěřencům i zajímavou a platově velmi dobře ohodnocenou práci jak v Čechách, tak v zahraničí.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Září 14th, 2010

Kategorie

Štítky

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj