E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Projektu OVB Vstřícná banka ještě není ani rok a už má váhu


Společnost canadian history topics for essays salome carol ann duffy essay hispanic cultural essays argumentative essay on athletes salaries commentary essay ib attention getting openers essays dissertation topics-masters level essays on candide apa essay example nursing evidence based practice essays essay on coeducation about my mother essay in hindi phd dissertation social science OVB Allfinanz je generálním partnerem ambiciózního projektu OVB Vstřícná banka. Ten odstartoval od začátku letošního roku a své výsledky zveřejňuje vždy po čtvrtletí. OVB Vstřícná banka představuje projekt prvního tuzemského, nezávislého a objektivního ratingu bank v České republice.

Projekt ratingu bank se zásadním způsobem liší od všech dosavadních projektů vztahující se k bankám. Pravidelné čtvrtletní ratingy a hodnocení bank OVB Vstřícná banka mají za úkol poskytovat kvalitní a objektivní informace o tuzemských bankách, jejich kondici, stavu, image a kvalitě jejich služeb s výhledem vývoje do budoucna. Klienti bank, potenciální klienti bank, odborná veřejnost, ale i banky samotné získají pravidelné informace o stavu, v jakém se každé čtvrtletí banky nachází.

Odbornost a profesionalitu hodnocení zajišťují nezávislí odborníci ze světa médií, finančnictví a vzdělávání. Pohled veřejnosti, působení image jednotlivých bank i cítění vztahu ke klientům zajišťuje hlasování veřejnosti, která může rating bank rovněž ovlivnit. Hlasování veřejnosti lépe než cokoliv jiného pomůže zjistit aktuální vnímání bank a jejich image ze strany klientů i ostatních občanů. Nezávislost a odbornost zajišťuje nezávislý server, který se dlouhodobě zabývá bankovními poplatky a snahou o kultivaci chování bank vůči klientům www.bankovnipoplatky.com.

To vše dohromady vytváří základ nejkomplexnějšího ratingu a hodnocení bank, které dosud nemělo v České republice konkurenci a které konečně umožní veřejnosti, bankám i odborníkům přístup ke kvalitním informacím o stavu a vývoji bank působících v České republice. Letos proběhly už tři čtvrtletní ratingy a hodnocení bank OVB Vstřícná banka. Za první čtvrtletí první místo obsadila Raiffeisenbank. Po polovině roku patřilo první pořadí GE Money Bank. A v nedávno uveřejněných výsledcích třetího čtvrtletí se první umístila nejmladší tuzemská banka Fio.

O tom, že čtvrtletní ratingové výsledky OVB Vstřícná banka mají svou váhu, svědčí i mediální zájem o výsledky, i zájem samotných bank.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Říjen 13th, 2010

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj