E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Vydejte se na plavbu po Nilu s Beck Reisen


Chcete si užít exklusivní dovolenou? S Beck Reisen máte možnost!

Pro milovníky luxusu, odpočinku, ale i poznávání nového přichystala what is a literary interpretation essay school ties character essay sunrise essay blessing of science essay free writing introductions research papers compare and contrast spring and autumn essay argumentative narrative essay examples antimicrobial activity of plants thesis research report paper writing thesis writing ppt about happiness essay essay on the creature in frankenstein conclude essay example twelfth night essay on love cestovní kancelář Beck Reisen zájezd do Egypta!

Plavba po Nilu s Beck Reisen

Cestovní kancelář Beck Reisen zprostředkovává exklusivní plavbu po druhé nejdelší řece světa Nil.  Při tomto Beck zájezdu máte jedinečnou možnost nejen poznat ty nejkrásnější historické monumenty Egypta, ale zrealaxovat i tělo a mysl.

Zájezdy Beck Egypt uspokojí i náročného klienta. Vydejte se s námi na osmidenní plavbu na čtyřhvězdičkové lodi. Během cesty za jednotlivými památkami budete moci navštívit whirpool centra, honosné bary či si budete moci jen lenošit u bazénu, který je součástí lodi. O váš komfort se bude po celou plavbu starat speciálně proškolený personál, který se pokusí vyhovět každému vašemu přání.

Během osmi dnů si prohlédnete ty nejkrásnější egyptské památky, jako jsou pověstné Údolí králů, Memnonovy kolosy, Edfu a Horův chrám, ostrov Philae, Chrám bohyně Isis a Chrám Faraona Ramsese II, to vše jen u Beck Reisen!

Beck Reisen – turistické informace o Egyptě

Zájezd Beck Egypt je ideální příležitostí, jak poznat absolutně odlišnou kulturu. Egypt je chudou zemí, která žije převážně z cestovního ruchu. Egyptští prodejci se snaží co nejvíce vydělat. Nejčastěji prodávají předměty, které sami vyrobí. Pro mnohé jsou peníze od turistů jejich jediný zdroj obživy. Dárkové a památkové předměty se proto snaž nejdříve prodat nad cenou, protože počítají s tím, že turisté budou smlouvat.  Někteří prodejci se dokonce mohou urazit, pokud turista přistoupí na jeho navrženou cenu.

Dalším zvykem, jen dávat místním spropitné a to za všechny služby, které vám prokážou. Pokud si vyfotíte místní obyvatele, mohou po vás chtít bakšiš, stejně tak jako, když je požádáte, aby vyfotografovali oni vás apod.

Nil, jako poklad Egypťanů

Bez řeky Nil by byl Egypt jen pustou pouští. Jedná se o jediný zdroj vláhy na tomto území. Kolem Nilu také žije už po tisíciletí největší počet obyvatel. Pro místní představuje Nil jeden z existenčních faktorů. Nejenže je využíván k zavlažování půdy, ale je také domovem ryb, které jsou ve světě gastronomie pověstné svou delikátní chutí.

Beck Reisen plavba Egypt

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Červenec 22nd, 2010

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj