E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Zájezdy pro seniory


Ať se nám to líbí nebo ne, každý jednou bude starý. Spousta lidí má v sobě zakořeněny stereotypy, že staří lidé jsou zavřeni v domovech důchodců či jen čekají smutně doma na smrt. Tato představa však není pravdivá. Mnoho starých lidí si chce své stáří užít a dohonit spoustu věcí, které za aktivní pracovní život nestihli. Jedním z takových cílů je bezesporu cestování.

zájezdy pro seniory Beck ReisenCestovní kanceláře jsou si toho vědomy a vycházejí starším lidem vstříc v podobě speciálních zájezdů. Vždyť klientela s věkem 55 a více, tvoří třetinu všech klientů! a business plan example intentional torts sample essay introduction of report example introduction dissertation explicative gender roles relationships essay essay on the gilded age politics olympics essay for kids ethos dissertations uk essay on healthy lifestyle essay on sounds of early morning nursing acceptance essays short essay on my school library personal fiction essay Zájezdy pro seniory mají svá specifika. Cestovní kanceláře přednostně dbají na to, aby zájezdy pro seniory byly maximálně příjemné, bez starostí, poklidné s minimálním vypětím a pohodové. Je kladen důraz na individuální přístup,  personál musí být obzvlášť trpělivý a příjemný.

Jaké zájezdy jsou mezi seniory IN?

O jaké zájezdy je mezi seniory největší zájem? Mnoho starších lidí si přeje prožít pohodový relaxační zájezd u moře v klidném prostředí, kam mohou vzít i svá vnoučata. Naproti tomu je spousta stále aktivních starších lidí, kteří chtějí zažít něco neokoukaného s překvapením a zároveň obnovit své síly. Tyto požadavky splňují poznávací zájezdy spojené s například návštěvou lázní.

Horká exotika

Pro teplomilné seniory jsou jednoznačnou volbou přímořské státy okolo rovníku. Je dobré se vyhnout vrcholu sezóny z důvodu vysokých teplot, které dosahují nebezpečných teplot i přes 40 stupňů ve stínu. Navíc mimo sezónu jsou o mnoho příznivější ceny, které lidé v důchodovém věku uvítají. Aktivně založení senioři mohou vybírat z bohaté nabídky fakultativních výletů a zážitků jako jsou např. lodní výlety, potápění, vyjížďky na koních apod.

Vzpomínky

Někteří senioři se prozměnu chtějí naposledy vrátit do povědomých míst, ke kterým mají vzpomínky z mládí. Díky uzavření hranic před rokem 1989 se jedná především o bývalé socialistické státy. Typickou takovou destinací je Bulharsko. Pro seniory jsou určená klidná letoviska lázeňského rázu. Mnoho hotelů s pozvolným vstupem do moře taktéž nabízejí baleoterapeutické služby.

Beck Reisen

Cestovní kancelář Beck Reisen se specializuje na zájezdy pro seniory. Působí v sedmi státech Evropy. Cestovní kancelář Beck Reisen pořádá vícedenní zahraniční zájezdy. V nabídce jsou jak klasické pobytové zájezdy, tak poznávací pobyty, při kterých máte možnost dozvědět se mnohé o kultuře, způsobu života a historii vybraného sátu. Tyto poznávací zájezdy patří mezi jedny z neoblíbenějších. V roce 2011 se mohou senioři těšit na zájezdy do Istanbulu a Salzburku.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Únor 23rd, 2011

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj