E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Horský pramen v nové láhvi


Společnost discussie schrijven thesis interesting thesis statements examples benefits of strategic management essay apu application essay default thesis settings canadian film industry essay this thesis brazilian jujitsu term papers descriptive essay hiroshima tok essay examples free need a research paper done distinctively visual shoe horn sonata essay essays on pro-life vs pro-choice Nutrend přichází na trh s novým designem obalu kojenecké vody Horský pramen. Lahev má modernější tvar a lépe padne do ruky. Tato kojenecká voda, která splňuje nejpřísnější požadavky kvality, je vhodná pro každého z nás. Doporučuje se pít především těhotným a kojícím ženám a dětem.

kojenecká vodaKojenecká voda je jednoznačně tou nejkvalitnější vodou z podzemních zdrojů. Voda pochází z chráněného podzemního zdroje a její složení je pečlivě sledováno. Navíc není nijak upravována, jedinou povolenou úpravou je UV záření, které neovlivňuje kvalitu vody a nemá žádný negativní vliv na lidský organismus.

„Příkladem balené kojenecké vody vynikající kvality je HORSKÝ PRAMEN, který se formuje jako artéská voda v mimořádně čistém prostředí Nízkého Jeseníku v hloubce 140-160 metrů pod povrchem zemským. Hloubka zachycení zdroje spolu s perfektním ekologickým stavem místa formování, jakož i racionální využití zdroje je zárukou trvalé kvality HORSKÉHO PRAMENU, který je pod hydrogeologickým dozorem odborné firmy AQUA MINERA už od roku 1990,“dodává RNDr. Vladimír Řezníček, hydrogeolog a poradce v oboru balených vod.

To, co pijete vy, dáváte zároveň vašemu dítěti!

Miminko, které matka pouze kojí, dostává všechny živiny včetně tekutin v mateřském mléce, jehož základem je voda, kterou matka přijímá. Právě proto by matky měly dbát na dostatečný příjem kvalitních tekutin.

Doporučené množství tekutin…

  • těhotné ženy – 35 ml/kg hmotnosti
  • kojící –  45 ml/kg hmotnosti
  • dospělí 25 a více let – 30 ml/kg hmotnosti

Kojenecká voda Horský pramen…

  • je vhodná pro přípravu kojeneckého pití
  • je vhodná pro přípravu kojenecké stravy (vhodnějších je použít vodu s nižší mineralizací, cca mezi 150 – 200 mg/l), ne všechny kojenecké vody spadají do této kategorie (Horský pramen – 181 mg/l)
  • má nízký obsah minerálních látek a (do 500 mg/l) a nízký obsah sodíku

Kojenecká voda Horský pramen, pocházející z oblasti podhůří Hrubého Jeseníku, splňuje ty nejpřísnější požadavky kvality. Používá se v mnoha nemocnicích a porodnicích.

Balení 1,5 l nakoupíte v maloobchodní síti od 12 Kč.

K dostání je také balení 5 l kojenecké vody Horský pramen.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Březen 22nd, 2012

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj