E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Pravidla pro zdravý životní styl od Beck International


Chcete se cítit lépe, odbourat únavu a ztratit nějaké to přebytečné kilo? Chcete mít jistotu, že tělu dodáváte přesně to, co potřebujete? Řiďte se pravidly reflective essay sample topics example essay main idea did hamlet love ophelia essays theatre history essay essay on winter break essay about fireworks ap world essay rubric essay writing about games dissertation software mac booth evening mba essays write an essay on research project finding phd thesis mrs dalloway essay ideas Beck International a změňte svůj život k lepšímu!

Vítek Chaloupka - BeckZdravý životní styl je trendem dnešní doby. Společnost Beck International se otázkou healthy lifestylu zabývá již léta. Ve spolupráci se známým fitness trenérem Vítem Chaloupkou radí svým klientům, jak se cítit fit. Základními ingrediencemi jsou pohyb a zdravá výživa.

Beck International pravidlo 1: Pohyb dělá hezká těla a nejen to…

Pohyb je jedním z pilířů úspěchu. Je velmi důležitou složkou, která podporuje tělo i duši. V dnešní uspěchané době má spousta z nás náročné zaměstnání. Více jak 20% populace má i dvě zaměstnání současně. Stres číhá na každé straně a vyčkává na vhodnou chvíli, kdy by mohl zaútočit na imunitní systém a trochu mu zamávat s „rozpočtem“. Jenže jak mu úspěšně čelit? Přece tím, že na něj nasadíte bojovníka stejných kvalit a sil – sportovní aktivitu. Při sportu, zvláště pokud vybíráme činnost, která nás baví, se do těla vyplavují hormony štěstí, které rozpouští stres rychleji než horká káva kostku cukru. Kromě toho nám poskytuje službu největší a to o poznání dokonalejší tělo. Sport podniká ofenzivní kroky i proti únavě, je ideálním společníkem, pokud si potřebujete dobít baterky.

Je sport a je SPORT

Samozřejmě můžete namítat, že sport stojí dřinu a že se rozhodně nejedná o činnost, která by vás bavila. Tým Beck International a provozovatel jedněch z nejnavštěvovanějších fitness center BBC (Beck box club) ale ze svých zkušeností ví, že kdo jednou začne, už neskončí. I přes těžké začátky, bolavé svaly a vyčlenění si drahocenného času člověk-sportovec sklízí bohatou úrodu, kvůli které stojí za to probudit v sobě alespoň střípky vůle. Navíc si můžete vybrat ze širokého spektra sportovních aktivit, při kterých se zároveň pobavíte.

Beck dobrá rada nad zlato: Pokud se nemůžete přinutit, domluvte se s přáteli, kteří budou program dodržovat s vámi. Budete tak na sobě závislí a zbavíte se myšlenek, že dnes cvičení vynecháte.

Beck International pravidlo 2: Mějte jistotu, že jíte zdravě

Rozlučte se s oblíbeným hamburgerem a zamávejte fast foodům! Oblíbenost jídel v nich připravených si žádá daň nejvyšší. Napadla vás teď přebytečná kila? Mýlíte se! Především zaplatíte zdravím! A co že nám nejvíce škodí? V první řadě jsou na vině tuky. Jsou nejen nepřáteli siluety, ale dokážou zamávat s krevním tlakem, způsobují kardiovaskulární onemocnění, jsou spouštěči obezity, která může člověka ohrozit na životě. Připálená jídla obsahují karcinogenní látky a mohou tak položit základní kámen rakovinotvornému bujení. Pamatujte také, že nejvíce tělu prospěšných látek obsahují pokrmy v syrovém stavu. Vlivem vaření, pečení a smažení jídla to nejcennější, co by nám měli dát, přicházejí. Způsobem, jak tyto látky při přípravě pokrmů zachovat, je vsadit na vaření v páře, upřednostnit grilování před smažením a dušení před pečením.

Když dva dělají totéž, není to totéž

Respektive vařit a vařit v hrncích Beck jsou dva zcela odlišné způsoby přípravy pokrmů. Speciální nádobí od Beck International umožňuje připravit pokrmy bez použití žádného tuku. I nebezpečnému připalování tak může zabránit speciálně upravený a hlavně nepřilnavý povrch Beck nádobí. Stejně dobře jako vaření v páře dokáže vitamíny, minerály a ostatní živiny ochránit i speciální úprava povrchů nádobí Beck. Inovativní technologie by měla být založena na rovnoměrném a pomalém zahřívání stěn a dna nádobí.

Beck dobrá rada nad zlato: Listovou zeleninu se doporučuje nekrájet, ale jen trhat. Kovový nůž ji totiž může o vitamíny připravit.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Září 2nd, 2010

Kategorie

Trackback
URI

Komentáře
RSS

1 komentář/e “Pravidla pro zdravý životní styl od Beck International”


  1. spusiaRossest says:

    proc ne:)Komentuj