E-zkušenosti

Podělte se o vaše zkušenosti

Shamballa 1024


Shamballa 1024 [šambala] je ucelený léčebný systém využívající více energetických složek. Samotný název Shamballa je odvozen od stejnojmenného města Shamballa nacházejícího se na vyšší úrovni bytí a číslo 1024 reprezentuje počet symbolů, které se dělí do čtyř stupňů po 256 symbolech podle úrovně zasvěcení. Stejně tak jako o trochu známější reiki, využívá i Shamballa 1024 léčivou sílu vesmírné energie.

Využití Shambally 1024 je velice univerzální a léčit s ní lze kohokoliv. V závislosti na výši frekvenčního spektra u člověka, což je u každého individuální, probíhá i regenerace a celé léčení. Čím vyšší je vnímání frekvenčního spektra, tím rychlejší je i uzdravení. Shamballa si při správném používání dokáže poradit s jinak neléčitelnými zdravotními potížemi a nemocemi. Zatímco západní léčebné metody si třeba s rakovinou, závislostmi, AIDS, anebo alergií nevědí příliš rady, Shamballa se s nimi dokáže vypořádat.

Obrovskou výhodou, kterou Shamballa 1024 disponuje, je její dostupnost, co se naučení týče. Není pouze pro pár vyvolených a zasvětit se do jejích tajů může každý, kdo má zájem. Dokonce i na dálku. Zasvěcení do Shambaly probíhá stejným způsobem jako u reiki – prostřednictvím 3 stupňů poznání, přičemž po absolvování posledního třetího stupně jste plně kvalifikováni k tomu, abyste šířili nabyté vědomosti dále, a stává se z vás mistr.

Be Sociable, Share!

Info o článku

Datum
Duben 5th, 2012

Kategorie

Štítky

Trackback
URI

Komentáře
RSS

Komentuj