Jak na dopravní značení?

TOPZNAK je společnost, kterou představuje tým mladých a flexibilních lidí, kteří na našem trhu působí již nějaký ten pátek. Za svoji dlouholetou činnost se zasloužili o celou řadu projektů realizovaných, jak na území Prahy, tak i mimo něj. Svojí činností mají podíl na celé řadě významných staveb. Zaměřují se na prodej, pronájem a montáž dopravního značení. Můžete si u nich však objednat nejen dopravní značení. Svoje aktivity zaměřují i na kompletní zabezpečování dopravních uzavírek, výkopů a záborů malého i rozsáhlejšího charakteru. Ve své nabídce mají také světelnou signalizaci a semafory určené pro kyvadlové řízení dopravy. Samozřejmostí jsou také projekty dopravně inženýrských opatření. Zajistí i jejich projednání a odsouhlasení na příslušných místech.

Nabídka jednotlivých služeb

Prodej – v této kategorii naleznete dopravní značení a příslušenství k němu potřebné, dopravní zařízení a zrcadla, zpomalovací a vodící prahy, parkovací zábrany a sloupky nebo balisety.

Pronájem – ten zahrnuje přechodové dopravní značení včetně příslušenství, dopravní zařízení, plastová svodidla, lávky pro pěší v různých délkách nebo světelnou signalizaci.

Instalace – ta se týká dopravního značení a zařízení, dopravních zrcadel, zpomalovacích a vodících retardérů, parkovacích zábran a sloupků nebo baliset.

Aplikace – zajistí vodorovné dopravní značení, dopravní zařízení Z9 nebo symboly a čísla různých velikostí.

Návrh – projekty dopravně inženýrských sítí.

Chystáte-li se tedy provádět dopravní značení v Praze nebo jinde zavítejte na web topznak.cz, prohlédněte si podrobnou nabídku a potřebné služby si zde můžete ihned objednat. Kompletní sortiment je dostupný na e-shopu.