Jarico: Velkoobchod s obalovým a spotřebním materiálem zásobuje své zákazníky již desítky let

Ať už pro svou organizaci sháníte potravinářské a gastro obaly, hygienické a čisticí prostředky, průmyslové obaly, dárkové obaly, BIO & EKO obaly, je https://www.jarico.cz/ tím správným partnerem.

Stabilní velkoobchod již od roku 1994

Dlouhá působnost společnosti Jarico.cz na trhu je zárukou stabilní a zodpovědné společnosti. Pracovníci stále vyhledávají nové inovativní produkty, které zjednodušují chod firem, ať už jsou to lepící krepové pásky nebo pokladní kotoučky.

Rodinná firma bývá zpravidla zárukou poctivosti a lidského přístupu, ne jinak tomu je u rodinné společnosti jarico.cz. S chodem společnosti pomáhají dlouholetí spolupracovníci, kteří jsou skoro jako členové rodiny.

Papírové tašky a sáčky jsou 100 % rozložitelné

Papírové tašky a sáčky se obecně dodávají ve dvou barvách: hnědé a bílé. Zatímco hnědé papírové tašky se používají častěji než jejich bílé protějšky, bílé tašky a sáčky zvýrazní logo vašeho podniku a budou čistší než hnědé tašky. Bez ohledu na barvu, kterou si vyberete, všechny tyto produkty mají silnou konstrukci, která je odolná proti protržení.

Jak vybrat papírové tašky a sáčky

Pokud provozujete restauraci nebo malé lahůdky, papírové tašky na oběd nebo nákupní tašky s uchem jsou pro vaši firmu užitečnou volbou. Kromě toho obchody s potravinami obvykle potřebují těžké papírové tašky a pytle s potravinami, ale také butiky s oblečením či knihkupectví. Obchody s alkoholem mohou používat papírové tašky likéry a víno. Papírové sáčky jsou ideální volbou pro kavárny a pekařství.

Objevte širokou škálu zboží na jarico.cz a využijte nákupu rozmanitého sortimentu na jednom místě. Jakékoliv dotazy směřujte pracovníkům jarico.cz prostřednictvím poptávkového formuláře na webu jarico.cz.