Vydejte se na dovolenou do Itálie. V těchto destinacích se vám bude líbit

Dovolená v Itálii je ideální volbou na letní odpočinek. Pokud ještě stále nevíte, kam o letní dovolené vyrazit, nechte se inspirovat oblíbenými italskými letovisky, která přinášejí nejen odpočinek, ale i zábavu.

Caorle

Do Caorle se můžete vydat autobusem nebo svým vlastním vozidlem. Nachází se asi 800 kilometrů od Prahy. Rozkládá se na severním pobřeží Itálie a každého návštěvníka uchvátí svými historickými památkami. Na turisty zde čekají, krom jiného, moderní hotely a apartmány, nádherné pobřeží s překrásnými plážemi. Zábavu také nabízí moderní aquapark nacházející se v západní části města. Užít si zde můžete tobogány, skluzavku, divokou řeku, vodopád, whirlpool nebo bazén s umělými vlnami. Na nejmenší návštěvníky čeká brouzdaliště a pro všechny menší děti jsou připravená hřiště, trampolíny nebo herna.

Bibione

Toto letovisko nabízí velké množství pláží, které jsou s postupným vstupem do moře, a hodně zábavy. Kromě toho jsou zde přijatelné ceny ubytování a zajisté uvítáte také pestré kulturní a sportovní zázemí. Přestane-li vás bavit odpočinek, můžete se vypravit do okolních měst. Blízko jsou třeba Benátky nebo Terst.

Rimini

Toto letovisko nabízí koupání, opalování a celou řadu promenád nacházejících se okolo moře. Naleznete jej na severu Itálie. Na své si přijdou milovníci památek, zábavy i odpočinku na písčitých plážích. Za návštěvu rozhodně stojí i moderní obchody, skvělé restaurace nabízející proslulou italskou pizzu nebo cukrárny s nepřeberným množstvím pravé italské zmrzliny.

Chcete soukromí? Pronajměte si dům

Chcete-li mít pro svůj pobyt v Itálii soukromí, ideální volbou je pronájem prázdninového domu. Tuto možnost nabízí portál cz.italicarentals.com. Můžete si zde zarezervovat pro svůj dovolenkový pobyt dům. Naleznete zde různé cenové nabídky, prázdninové domy a vilky v různých podobách, s různou výbavou. Pronajmete-li si některý z nabízených domů, budete mít pro svůj zasloužený odpočinek klid a soukromí. Tato varianta je ideální volbou i pro rodiny s malými dětmi.