Chcete ubytování u Ještědu? Vyrazte do domu na stromě

Milujete přírodu a hledáte ideální místo, pro svou dovolenou v přírodě a klidu? Pak vyražte na Ještěd. Ubytovat se můžete třeba v treehouse Ještěd.

Ještěd – příroda a klid

Ještěd je hora nacházející se v severní části Česka, nedaleko krajského města Liberec. Je to nejvyšší vrchol Ještědsko-kozákovského hřbetu. Je zde umístěný známý televizní vysílač představující technicistní architektonický styl. Jeho dolní část představuje restaurace a hotel. Na vrchol vedou lanovky a na svazích hory se nachází několik lyžařských drah a lyžařské středisko.

Z vrcholu Ještědu se vám naskýtají nádherné výhledy téměř na polovinu Čech. Za dobré viditelnosti dohlédnete i do sousedního Německa a Polska. Viditelné jsou Jizerské, Orlické, Krušné, Doupovské a Železné hory a Krkonoše. Vidět můžete také Polabí, Brdy, Prahu, České středohoří nebo oblast Křivoklátska.

Jaké vybrat ubytování?

Kromě ubytování Ještěd v hotelu můžete využít nabídku ubytování v jednom ze dvou treehousů.

Jedná se o treehousy Amálka a Emanuel. Oba jsou umístěné na samotě, v tiché přírodní krajině. Treehouse Amálka je glamping v korunách stromů, který poskytuje nezapomenutelný panoramatický výhled právě na dominantu Ještěd. Ten si můžete vychutnávat z jeho prostorné terasy. Treehouse se nachází na kraji lesa, na nádherné lesní mýtině. Je prosluněný a i když v ně není elektrická energie, je luxusně a účelně vybavený. Je postavený tak, aby byl v souladu s okolní krajinou. Nechte se hýčkat maximálním pohodlím a komfortem, který naleznete v dechberoucí přírodní krajině, ve volném prostoru.

Treehouse Emanuel je glamping vysoko v koruně nádherného smrku. I tento treehouse poskytuje výhled na horu Ještěd. Vychutnejte si omamnou lesní atmosféru v tomto luxusně vybaveném treehousu. Ten je ideální volbou pro všechny, kteří milují lesní atmosféru a relaxaci v srdci nádherné přírodní krajiny, kde nejsou nikým a ničím rušeni.

Podrobnosti k ubytování naleznete na webu treehousejested.cz.