Jak na vytvoření zázemí pro společenské a sportovní akce?

Chystáte velkou společenskou nebo sportovní akci? Pak zajisté pro ni budete potřebovat vytvořit dokonalé zázemí. Tento problém za vás vyřeší společnost ALFA Container. Nabízí k pronájmu obytné a sanitární kontejnery, oplocení i mobilní toalety.

Kontejnery ALFA Container

Pronájem kontejnerů není ničím neobvyklým. Takovou možnost nabízí také společnost ALFA Container. Mobilní kontejnery vytvoří potřebné zázemí pro jakoukoli akci. Objednat si můžete kontejnery obytné, skladovací nebo sanitární. Všechny druhy jsou vybavené vším potřebným a připravené k okamžitému používání. V nabídce společnosti naleznete přes 900 kontejnerů. Jsou ekonomicky dostupné, rychle a snadno je připravíte k používání, jsou variabilní a flexibilní. Volit můžete kousky různých typů a velikostí. Jsou vyrobené z vysoce kvalitních materiálů, tudíž poskytují dlouhou životnost. Kontejnery si můžete objednat pro menší, ale i velké akce a na celé území Čech a dokonce i na Slovensko.

Pohodlné sociální zázemí nabízejí mobilní toalety

Žádná hromadná akce se neobejde bez patřičného sociálního zázemí. To zajistí pronájem mobilních toalet. Jedná se o nejsnazší a nejrychlejší řešení pro vytvoření dočasného sociálního zázemí kdekoli je potřeba. Pronájem lze sjednat na krátkou, ale i delší dobu, pro malé i velké akce. Společnost zajistí dovoz, instalaci i následný servis. Starat se nemusíte ani o údržbu a dezinfekci. To vše je v režii ALFA Container.

Zabezpečte svou akci vhodným oplocením

Každá hromadná akce vyžaduje i bezpečnost. Tu nabízí pronájem oplocení. To je ideální volbou jako ochrana proti nežádoucímu vniknutí do areálu konání akce. Pomůže vám vymezit potřebný prostor, usměrní pohyb osob. Principem mobilního oplocení je systém panelů, branek a potřebného příslušenství. Je variabilní a flexibilní a umístíte jej kamkoli budete potřebovat.