Hledáte firmu na vstřikování plastů, výrobu forem a obrábění?

Potřebujete vyrábět produkty, ale nemáte vhodnou firmu, která by vám zajistile výrobu jejich jednotlivých částí? Výrobky se vyrábí z různých materiálů a vznikají různou cestou. Pokud sami nemáte potřebnou technologii pro výrobu, je zapotřebí spolupracovat se zkušenou společností, která se vám o výrobu postará. V tomto ohledu skvěle vyniká společnost KP-Works, která vám zajistí jednorázovou i dlouhodobou spolupráci za skvělých podmínek.

Jaké služby vám společnost nabízí?

Jednou z hlavních služeb společnosti je vstřikování plastů a výroba plastových a pryžových dílů a výlisků. Pokud je u vás na prvním místě kvalita, společnost se o ní postará. Zajímá vás polykarbonát nebo pvc? Ať už jsou vaše požadavky jakékoliv, za pomoci vlastních strojů a uzavírací silou do 100 tun vám společnost vytvoří velikosti výlisku s 180 gramů. Skvělé je, že výlisky mohou být vytvořeny ze široké škály materiálů může jít o všechny technické plasty, jako třeba PE, PP, ABS, PA, PC, TPE, plasty plněné a čisté, průhledné i barevné.

Můžete si zajistit také výrobu forem pro vstřikování plastů. Hotové formy budou mít dlouhou životnost, takže jsou vhodné pro opakované používání. Formy firma dodává do různých odvětví a vždy je cílem naplnit potřeby zákazníků.

Další z možností je návrh a výroba kontrolních přípravků používajících se ke kalibraci, kontrole kvality nebo ověření správnosti funkce. Lze vyrobit kontrolní přípravky, montážní přípravky, upínací přípravky aj.

K dispozici je vám rovněž CNC obrábění hliníku, u kterého se materiál pomocí tříosého stroje opravuje, dokud nedosáhne potřebné podoby. Vše je děláno s maximální precizností.

Společnost KP-Works není žádným nováčkem, její kořeny začínají již v roce 1990, od té doby rostla, rozšiřovala počet zaměstnanců, technologie i své služby. Vždy je u ní na prvním místě spokojenost zákazníka. Průběh spolupráce se vám bude líbit. Můžete společnosti zadat svou nezávaznou poptávku a ona vám následně zašle cenovou nabídku. Poté následuje konzultace a návrh a konstrukce. Vyrobí se následně vzorek, který bude předán k testování. Jakmile dojde k optimalizaci a schválení, může dojít k předání produktů nebo zahájení sériové výroby. Zjistěte více informací na webových stránkách společnosti kp-works.cz.