Potřebujete přepravit stroje z jedné země do druhé?

Přesouvání věcí je věda. Pokud jste někdy stěhovali těžkou skříň, piáno nebo trezor, zajisté víte, že se to neobejde bez odborníků, speciální techniky a zkušeností. To samé platí, když se přesouvají výrobní stroje. V mnoha továrnách jsou stroje nebo celé výrobní linky, které váží i stovky tun. I když přesun takto těžkého vybavení není běžný, čas od času je potřeba ho uskutečnit. Výroba se často z ekonomických nebo jiných důvodů přesouvá do jiné země nebo do jiného města. Je potřeba přepravit i veškeré vybavení. Dokonce i ty nejtěžší stroje lze demontovat a přepravit z bodu A do bodu B a expertem na přepravy strojů je společnost AIS EURELO.

Přeprava naplánovaná do detailu

Přeprava strojů se může týkat jednoho stroje, ale i celé továrny. Může zahrnovat celou škálu strojů, výrobních linek a všelijakého vybavení. Pro projekt vám bude přidělen projektový manažer, který naplánuje celý proces od A do Z, aby se vše řídilo přesně daným harmonogramem. Společnost působí v oboru už více než 4 dekády a dokáže zajistit přepravu do jakéhokoliv státu na planetě. Můžete se spolehnout na odborné odpojení a demontáž, šetrné naložení strojů a také na případné uskladnění. Bude připravena podlaha pro umístění vašich strojů, dojde k vyrovnání a nivelaci. Vše bude opět sestaveno a zapojeno, abyste mohli co nejdříve fungovat jako dříve. Zkušenosti společnosti jsou k nezaplacení, postará se aby jakékoliv stěhování strojů proběhlo hladce, dbá na dodržení termínů i předem stanoveného harmonogramu. Ať už plánujete průmyslové stěhování jakéhokoliv rozsahu, díky společnosti AIS EURELO to hravě zvládnete. Pomáhá se stěhováním společnostem působícím v mnoha oborech, od automobilového až po strojírenský nebo třeba farmaceutický průmysl.

Zajímá vás, jaké jednotlivé služby společnost nabízí? Chtěli byste se na cokoliv zeptat? Navštivte webové stránky společnosti aiseurelo.cz, kde naleznete všechny potřebné informace a také kontakt, abyste se mohli na všem domluvit. Spolehnout se můžete na profesionální přístup.