Jak mohou společnosti využít výroby personalizovaných karet?

Personalizované plastové karty jsou zajímavým produktem, který může mít opravdu celou řadu využití. Jedná se o produkt, který dokáže plnit plošnou funkci jediné karty, ale zároveň nejsou problémem ani karty vybavené různými QR a čárovými kódy.

To tak umožňuje každé kartě přivlastňovat i dynamické a statické údaje, které mohou například propojit osobu s vlastněnou kartou a mnohé další. To vše otevírá firmám, co je mohou využít celou řadu možností. A některé nejzajímavější si řekneme právě dnes.

Ideální průkaz do firmy

U většiny firem je poměrně dost jednoduché se dostat do sídla. Jenže v rámci ochrany by měly být odděleny nejen prostory pro veřejnost a zaměstnance, ale neměli by mít možnost mezi sebou neustále přecházet ani jednotlivé departmenty každé firmy. V takovém případě vám výroba průkazových karet může přijít opravdu vhod. A to především proto, že již zmíněné výhody se zde užívají na sto procent. Jednoduše můžete kartu přidělit konkrétní osobě, nebo skupině, a spravovat tak její možná oprávnění.

Věrnostní kary pro zákazníky

U většiny podniků, které chtějí svoje zákazníky dlouhodobě udržet, jsou takové předměty jako jsou věrnostní karty a věrnostní programy extrémně důležité. Mohou nabídnout spoustu výhod, jako je udržení styku s klientem, vyčlenění VIP slev a větší motivaci klienta utrácet oproti bonusovým bodům. Navíc věrnostní karty na zakázku mohou mít i další účely, jako je třeba sbírání marketingových informací. To vše vám může přinést jediný produkt bez sebemenšího problému.

Design přesně podle vašich představ

Další opravdu výbornou možností jsou pochopitelně designové rozhledy. Kartičky jsou standardně vyráběny z jedinému typu plastu, což znamená poměrně úzké možnosti, co se materiálů týče. V ohledu designu si pak ale můžete opravdu vyhrát. Zajímavé personalizované karty například nemusí držet striktně ten nejběžnější rozměr. Vedle toho se často mohou ukazovat i povrchové úpravy, které vás dokáží odlišit. Jen namátkově můžeme zmínit různé pískování, vroubkování nebo dokonce plošný 3D potisk pro vaše karty.