Jak na rychlou opravu telefonu, tabletu nebo chytrých hodinek?

Žijeme ve spotřební době, ve které si lidé zvykli nakupovat stále nové a nové věci. Něco se rozbije nebo už je zastaralé, koupíme si to nové. Přeci jen jsou ale věci, které jsou pro nás důležité a stály tolik peněz, že je výhodnější jejich oprava. Platí to nejen o vašem automobilu, ale i o mobilních telefonech, tabletech, chytrých hodinkách i laptopech. Pokud vaše chytrá zařízení nefungují tak, jak by měla, nebo došlo k jejich fyzickému poškození, nejlepší volbou je obrátit se na zkušený servis.

Kdo vám vaše zařízení opraví?

V tuzemsku je řada servisů, ale jen Mirotel je tak všestranný, že vám zajistí servis vašich zařízení všude. Jde o firmu složenou ze zkušených pracovníků, kteří dokážou opravit telefony, tablety i chytré hodinky. Opravují zařízení značek Apple, Samsung, Huawei, Sony a další. Umí skvěle diagnostikovat problém a odstranit ho, ať už jde o výměnu vadné součástky nebo softwarový problém. Firma spolupracuje s kvalitními dodavateli součástek a spolehlivě vám vymění jak displej, tak i baterii a cokoliv jiného.

Pokud je vaším cílem servis mobilů pardubice, můžete Mirotel navštívit v Domě služeb na ulici 17. listopadu. Pobočku má i v Praze, ale přesto dokáže obsloužit zájemce z různých koutů ČR, je to tím, že zajišťuje svoz poškozených zařízení, takže můžete poslat své zařízení přímo do firmy Mirotel a ona vám ho v krátkém čase opraví a pošle zpět. Jde o pohodlnou volbu pro každého, kdo si chce zajistit servis, aniž by musel daleko cestovat. Své zařízení můžete poslat skrze pobočku Zásilkovny i přes kurýra PPL. Ceník oprav pro jednotlivá zařízení naleznete na webu Mirotel.cz, kde si můžete objednat i svoz zařízení. Když si zde opravu zajistíte, získáte na ni záruku 12 měsíců. Oprava mobilu pardubice je tu pro všechny, využijte ji výhodně i vy.