Jednorázové elektronické cigarety nemusíte plnit ani nabíjet

Kouření je příjemná činnost, ale pro mnoho lidí se stala i jistou přítěží. Kuřáci klasických cigaret musí často chodit kouřit ven, obtěžují ostatní kouřem, zapáchají po kouři a samotné kouření se negativně projevuje na jejich zdraví. Revolucí se staly elektronické cigarety, se kterými do sebe nedostáváte žádný dehet, nejste cítit kouřem a navíc v mnoha případech nemusíte chodit kouřit ven. Oslovily již nespočet kuřáků, kteří přešli z běžných cigaret na tyto a jejich počet stále roste.

Čím se liší jednorázové elektronické cigarety

Na trhu se objevily jednorázové elektronické cigarety, o které začal být rázem velký zájem. Jsou velmi levné, na rozdíl od běžných elektronických cigaret na opakované použití. Jsou výraznou úsporou i ve srovnání s běžnými cigaretami, protože dopřejí větší počet potáhnutí. Největším rozdílem je ale skutečnost, že je jejich kouření pohodlné a nenáročné. Mezi nejlepší elektronické cigarety na jedno použití patří ty od HQD. Jsou naplněné předem, takže je nemusíte plnit. Jelikož jsou i nabité, nemusíte je ani nabíjet. Po rozbalení je stačit přiložit k ústům a už můžete vapovat, nemusíte u toho dokonce ani mačkat žádné tlačítko, vše funguje samo. Když se náplň vyčerpá, začne blikat LED dioda, která vás na to upozorní. Následně můžete tuto ecigaretu vyhodit a vzít si další. Překvapí vás svým stylovým tvarem, který se skvěle drží a snadno se vejde do kapsy i kamkoliv jinam. Ecigarety HQD se vám nabízí v širokém spektru příchutí, které vám umožní dopřát si vaší oblíbenou nebo s nimi experimentovat a mít při každém vapování jiný zážitek. K dispozici vám jsou rovnou ve třech modelových provedeních:

  • HQD Cuvie: až 300 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Wave: až 600 potahů a obsah nikotinu je 18 mg/ml.
  • HQD Super Pro: až 600 potahů a obsah nikotinu je zvýšen na 20 mg/ml.

Každé z provedení je trochu jiné, ať už v kapacitě potáhnutí nebo v obsahu nikotinu, takže si vybere opravdu každý. Tyto ecigarety si můžete koupit pohodlně v eshopu na HQD.cz. Můžete také využít prodejní místa s HQD automaty, jejich seznam naleznete přímo na webových stránkách.