Konfigurátor montované haly a jeho využití v praxi

Modulární systém výstavby montovaných hal, jednoduchost a rychlost v kombinaci s její příznivou cenou, vede ke stále většímu zájmu o tento druh staveb.

Ve společnosti PROMO HALY s.r.o. se specializujeme na dodávku montovaných hal na klíč. Jsme mladá dynamicky se rozvíjející firma, která se opírá o dlouholeté zkušenosti svých zaměstnanců v oboru výstavby ať už skladových, výrobních nebo administrativních hal, které neustále dále prohlubujeme. Montované haly mají dnes širší množství využití a nacházejí uplatnění ve stále větší škále odvětví. Nabízejí řadu možností svého designu a poskytují flexibilitu dispozičního řešení.

Individuální řešení

Kostrou naší montované haly je ocelová nebo betonová konstrukce, která je řešena vždy individuálně, dle potřeb klienta. Pro klientský přístup je jednou z našich předností, na kterých si zakládáme. Snažíme se o to, aby každá naše hala byla unikátní. Veškeré ocelové konstrukce si vyrábíme v našem moderním výrobním areálu, kde disponujeme nejmodernějšími technologiemi včetně lakovny. Nabízíme opravdu špičkovou kvalitu za příznivou cenu.

Společnost PROMO HALY s.r.o. z Kroměříže, nabízí svým investorům možnost vymodelovat si svou budoucí halu v přehledném a jednoduchém konfigurátoru, ze kterého hned v prvotní fázi úvahy o celkovém vzhledu haly a jejím členění, vyplynou konkrétní představy, které jsou dále rozvíjeny.

Díky tomuto řešení lze předejít případným úskalím spojeným s budoucím rozšířením haly. Konstrukce je následně navržena tak, aby bylo nabídnuto vždy to nejoptimálnější řešení. Podklady z konfigurátoru haly mohou posloužit i jako podklad pro studii proveditelnosti, což bývá první předstupněm stavebního povolení. Pomáhá i s navržením vizuálního stylu haly a opláštění.

Od konzultace až po realizaci

S investorem stavby řešíme výstavbu haly již od samotné prvotní úvahy o realizaci haly. Samozřejmostí je základní konzultace, kde si probereme představu investora, budoucí účel využití haly a především další potenciální rozvoj investorova podnikání. Snažíme se navrhnout takové řešení, které umožní případné další rozšíření prostoru haly. V rámci našeho návrhu se řeší dispoziční, materiálové a estetické požadavky investora, začlenění do okolní krajiny a do terénu včetně napojení sítí. Zpracovává se formou jednoduchých výkresů a zpravidla se vytvoří i více variant. Součástí může být i vizualizace pro lepší představivost.

Nebráníme se netradičním řešením a nezaskočí nás ani ty nejnáročnější požadavky investora. Baví nás překonávání výzev. Přesvědčíme Vás o tom. Garantujeme komplexní služby a spolehlivý přístup jak k dodávce samotné ocelové či betonové konstrukce, tak i ke generální výstavbě montované haly na klíč. Náš systém konstrukce je vhodný pro výstavbu jak malých hal od cca 200m2, až po rozsáhlé průmyslové čí skladové vícelodní haly s plochou mnoha tisíc metrů čtverečních.

Konfigurátor na míru

Pro jednodušší návrh haly, je možné vybrat jednu z přednastavených šablon a tu dále rozvíjet a upravovat její parametry. Každá přednastavená šablona zastupuje jiný typ haly. Je možné volit mezi halami výrobními, prodejními, servisními nebo administrativními. Je nachystána i šablona nezateplené zemědělské haly.

Pro lepší seznámení se s možnostmi konfigurátoru hal, je připraveno krátké instruktážní video a jednoduchý a přehledný manuál. Následná práce s konfigurátorem pro Vás už bude velmi jednoduchá a intuitivní. Výsledkem bude konkrétní představa o hale. Po odeslání podkladů k hale prostřednictvím konfigurátoru, Vás obchodní oddělení z PROMO Hal s.r.o. bude nejpozději do 5 dnů kontaktovat s nabídkou. Případně Vám pomůže Váš projekt montované haly doladit.