Multicary představují šikovné pomocníky v komunální oblasti

Hledáte stroj, který bude ideální pomocí v komunální oblasti? Pak rozhodně stojí za zmínku multicary. Společnost UNIKONT nabízí hned dva modely – Multicar M29 a Multicar M31/M31 Hydrostat.

Multicar M29 vhodný i pro stoupání

Multicar M29 nabízí mimořádně kompaktní rozměry a celkem malou šířku i poloměr otáčení. Můžete jej tedy optimálně používat i velmi stísněných prostorách.

Nosič nákladu a nářadí poskytuje optimální pracovní podmínky, které umožňují snadnou obsluhu řízení. Celé pracoviště je navrženo s ohledem na ergonomii a díky tomu jsou všechny řídící funkce dosažitelné optimálně během jeho provozu.

Ani stoupání nedělá tomuto modelu žádné obtíže. Zajistí jej mechanická redukce, která umožní plynule měnitelný hydrostatický pohon. Optimálně se tak přizpůsobí pracovní rychlosti a úkolům, které je potřeba udělat při práci do kopce.

Multifunkční Multicar M31/M31 Hydrostat

Tato multicara nabízí nejen multifunkčnost, ale také hospodárnost a velmi snadnou manévrovatelnost a to díky kompaktní podobě. Jedná se o univerzální nosič nářadí a zároveň i výkonný transportér. Velmi důležité je na tomto modelu bezpečnostní hledisko a také komfort hraje svoji roli. Kabina má ergonomicky optimalizovanou konstrukci prostorového rámu. Do její výbavy patří jedinečné bezpečnostní prvky, které testuje společnost DEKRA. Díky extra velkým oknům máte z kabiny dokonalý výhled jak na provoz, tak i na nástroje. Svojí všestranností umožňuje používání pro více než 300 různých kombinací nástrojů. To umožňují tři upevňovací přihrádky.

Díky dokonalé promyšlenosti tohoto modelu vám usnadňuje práci každý den. Snadno a bezpečně jej můžete ovládat i ve stísněných prostorách a to díky menší šířce, malému poloměru otáčení a posilovači řízení.