Rotoped a vířivka v jednom existuje

Kolo FitWet vám umožní přetvořit vaše tělo bezpečným a udržitelným způsobem prostřednictvím šlapání ve vodě Pomáhá také posilovat svaly a účinně redukuje projevy celulitidy nebo pomerančové kůže. Vířivka Fit Wet Vířivka tvrdí jako: Obnovuje kloubní flexibilitu, obnovuje vápník do kostí a bojuje proti zadržování vody.

Zatímco je známo, že cvičení ve vodě je pro vaše klouby lepší, existují jednoduchá cvičení ve vířivce, která lze provádět ve vířivce, kterou již vlastníte.

Tento stroj se za cca 3 minuty naplní čistou teplou vodou, která automaticky zlepší průtok krve do vašich končetin, což je potřeba k tomu, abyste hladce získali výdrž nad odporem, který poskytuje voda, a tím zajistí dvojnásobné spalování kalorií.

FitWet Bike dokáže zdvojnásobit postavu na stacionárním kole tím, že spálí až 500 kalorií za pouhou půlhodinu tréninku! Vodní trysky proudící na váš zadek při šlapání také pomáhají redukovat projevy celulitidy a dřou vaši pokožku do dokonalé, pružné konzistence. bylo to, když jsi byl malý teenager.