Rozšiřujte nyní svoji sbírku moderního umění také online!

Aukce moderního umění a celkově aukce obrazů jsou velice populární událostí. Pro mnohé mají velice zvláštní atmosféru chvíle, kdy mohou soupeřit o ty nejlepší kousky do své sbírky. Pro jiné pak jde o příjemnou událost, kdy mohou naopak sbírku zkrášlit k obrazu svému, ale nejedná se v žádném případě o soutěž.

V prvním i druhém případě, ale donedávna byly možnosti účasti limitovány na osobní přítomnost v některé z aukčních síní nebo prodejních výstav. To ale dnes rozhodně neplatí.

Opravdu kvalitní aukční síň, kde najdete to nejlepší

Každá aukce je tak moc dobrá, jako to, co v ní můžeme najít. A v případě aukčních síně v rámci Galerie u Betlémské kaple se bavíme minimálně o jedné z těch nejlepších možných adres, které můžeme potkat v rámci České republiky. Samotná aukce obrazů je tady otevřena opravdu širokému potu účastníků. Vybírat si přitom mohou z toho nejlepšího, co dokáže v současnosti česká moderní umělecká scéna nabídnout.

Součást prodejní výstavy obrazů

Galerie je už dlouhodobě jednou z nejlepších lokalit i co se týče obyčejné vernisáže obrazů. Díky tomu tak dokáže nabídnout spoustu motivace i díky tomu, že si můžeme v rámci prodejní výstavy mnohé kousky vícekrát prohlédnout, než půjdou do „boje“ o vaši přízeň. Zásadní přitom je, že aukce současného umění probíhá ve spojení s galerií samotnou. Opravdu tak můžete využít možností podívat se na umění dávno předtím, než se pokusíte vznést první částku a získání obrazu do své vlastní sbírky.

Nově dokonce i s možností online účasti

Opravdu svěží novinkou na poli podobných akcí ale je možnost účastnit se kvalitních online aukcí. Ty nabízejí možnost se účastnit mnohem většímu množství sběratelů, což automaticky dělá celou akci více konkurenceschopnou a lukrativnější. Samotná online aukce obrazů přitom může probíhat jak plně formou online aukce, tak i souběžně s klasickou aukcí přímo v rámci aukční síně. Měli jste tak obavy z toho, že přijdete o vysněná díla, protože vám čas nedovolí o ně bojovat? Díky možnosti účastnit se online už rozhodně ničím podobným trpět nemusíte!