Starožitnosti online nabízí e-shop antikart.cz

Internetový obchod AntikART.cz svým zákazníkům nabízí široký výběr starožitností, šperků nebo historických předmětů. Prioritu pak představuje tradiční sortiment, který prodávají obdobné obchody. Jedná se o hodinky, výtvarné umění, sklo, porcelán a další dekorativní starožitnosti nebo kuriozity. E-shop tak nabízí starožitnosti online.

Specializace obchodu

Obchod se specializuje především na šperky s drahými kameny. Jedná se o brilianty, safíry, rubíny, smaragdy a další. Původ šperků je v Izraeli nebo USA. Každý kousek prošel řádným proclením a kontrolou, kterou zajistil Puncovní úřad v Praze. Každý nabízený šperk je opatřený vydaným certifikátem nejlepších světově uznávaných gemologických laboratoří. Patří mezi ně G.L.A., A.I.G.L. a G.I.A.

Krédo obchodu představuje spokojený zákazník, který si udělá radost tím, že si pořídí pěknou a originální starožitnost. Také je možnost starožitnosti zde prodat.

Samozřejmostí je profesionální přístup a vše, co je spojováno s prodejem luxusních šperků i starožitností. Po předchozí domluvě lze zakoupené zboží dopravit k vám domů.

Proč si pořídit starožitnost?

Neboť je vždy ceněná a to hned z několika důvodů. Prvním z nich je její stáří, musí být starší 50 let. Mezi další důvody patří originální vzhled a jedinečnost. Ve většině případů jsou starožitné předměty vyráběné ruční výrobou. Vyžadují speciální péči. Nákup starožitnosti může být také dobrá dlouhodobá finanční investice. Historická hodnota jednotlivých kousků je nepřekonatelná a vždy se bude zvyšovat. Chcete-li investovat svoje finanční prostředky, pak je nákup starožitností či šperků vhodnou volbou. Je to skvělá investice do vaší budoucnosti.