TOPZNAK – dopravní značení pro každého

Topznak nabízí pronájem, instalaci a aplikaci značení, návrhy DIO nebo pronájem plošiny. Kompletní a velmi podrobnou nabídku služeb naleznete na webu topznak.cz.

Vymezte si parkovací místa

Velmi často se objevují problémy, které souvisejí s parkováním cizích vozidel na vyhrazených místech. Ty nedokážou často vyřešit ani dopravní značky. Šikovným pomocníkem jsou v tomto případě zábrany, které pomáhají zamezit parkování na vyhrazených místech. Pořídit si můžete modely pevné nebo sklopné. Sklopné zábrany a motýlky lze uzamknout a to díky cylindrickému FAB zámku s klíči. Červená reflexní fólie upozorní řidiče na přítomnost těchto parkovacích sloupků nebo zábran. Parkovací sloupky i zábrany mají dlouhou životnost, lze je tedy používat velmi dlouhou dobu. Vyrábějí se z různých druhů materiálů. Sloupky a zábrany, které se vyrábějí ze žárového zinku, jsou opatřené dvojitou protikorozní ochrannou vrstvou. Na komaxitové zábrany je nanášený bílý práškový lak a kromě toho jsou opatřené dvojitou protikorozní ochranou. Oba druhy materiálů jsou velice kvalitní a navíc poskytují dlouhou životnost. Zavítejte na web https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany/, kde naleznete podrobnou nabídku.

Dopravní značení

V této kategorii společnost TOPZNAK nabízí všechny druhy dopravních značek, které se používají na pozemních komunikacích. Nejširší nabídku představují značky výstražné, zákazové a příkazové. Nabídka však obsahuje také značky, které upravují přednost a chybět nesmí ani různé typy značek informativního charakteru – zónové, provozní nebo směrové. Součást vybraných dopravních značek představují dodatkové tabulky. Ty poskytují důležité informace. Potřebné jsou také značky zvýrazněné, které vzbuzují větší pozornost.

Pro výrobu dopravních značek se využívají moderní materiály i technologie.