Rozšiřte svůj marketing o reklamní předměty

Velice oblíbený nástroj marketingu představují reklamní předměty – potisk. Lze je využít u firem různého zaměření i různě velikých. Podporují propagaci značky, služby či výrobku. Časté propagační předměty představují tužky, různé druhy hrníčků nebo bloky. Ničím neobvyklým však nejsou ani různé kousky obleční. Nejčastěji to bývají trika, mikiny nebo kšiltovky. Oblibě se těší také drobné předměty technického charakteru.

Jaké výhody nabízejí reklamní předměty?

Jedná se o velmi důležitý marketingový nástroj. Podporují zvyšování povědomí o produktech, službách či značce. Jestliže zákazníkovi předáte reklamní předmět s vaším logem nebo sloganem, snáze si vaši firmu zapamatuje. Díky tomu, že reklamní předměty používá široká veřejnost, rozšiřují povědomí širokého okruhu zákazníků.

Pokud reklamní předměty srovnáte s reklamou, jedná se o nákladově efektivní marketingový nástroj. Reklamní předměty se dají vyrobit ve velkém množství a mnohdy za velmi příznivé ceny. Můžete je využívat opakovaně a díky tomu fungují jako dlouhodobá strategie zviditelňování vaší značky. Upevňují loajalitu vašich zákazníků. Dostanou-li dárek, cítí se ocenění a díky tomu můžete posílit jejich vztah k vám. Reklamní předměty vám pomáhají odlišovat se od vaší konkurence.

Na koho se obrátit?

Potisk na reklamní předměty nabízí Blue Arrow International. Kromě toho společnost vymýšlí různé druhy reklamních předmětů. Má cenné zkušenosti, které se odrážejí v nabídce i aktivitách spojených s reklamními předměty. Jejím cílem bylo vytvoření přehledného B2B e-shopu. Bedlivě sleduje módní trendy a vše co souvisí s potřebami trhu reklamních předmětů. Je velice flexibilní, dokonale se orientuje v potřebách svých zákazníků. Zadání řeší očima zadavatele a ladí se na společnou vlnu. Jen díky tomu připraví vše potřebné zákazníkovi na míru.